דף הבית > מבצעים חמים > מבצעים חמים בHOLMES PLACE GROUP > כרטיסיית 10 כניסות למועדוני פמלי / פרימיום ב-529 שח בלבד
529 שח בלבד
12 ימים
לרכישה

כרטיסיית 10 כניסות למועדוני פמלי / פרימיום ב-529 שח בלבד

חברי istudent נהנים מכרטיסיית 10 כניסות למועדוני פמלי / פרימיום ב-529 שח בלבד! (מחיר מלא 750 שח).

מועדוני פמילי - מועדוני חברים חדשניים וייחודיים, המספקים מענה של כושר ובריאות, לכל בני המשפחה, בכל שכבת גיל.

מועדוני פרימיום - מועדוני הפרימיום של הולמס פלייס מספקים חוויית אימון יוקרתית ומציעים למנויים סביבה מפוארת ואת המילה האחרונה בתחומי הבריאות, הכושר והפינוק. מחויבים ב-100% לספק לך את המתקנים והשירותים הטובים ביותר על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים. הנוחות והפאר מייצרים אווירה שבה פעילות גופנית מאומצת הופכת לתענוג.

איך נהנים מההטבה?
יש לבחור את הסניף הרצוי מתוך הרשימה. לאחר מכן יש ללחוץ על "לרכישה" ולרכוש את הכרטיסייה במחיר המיוחד לחברי istudent. מייד לאחר הרכישה, אישור ההזמנה ישלח אליך במייל וב-sms. נציג הולמס פלייס יצור איתך קשר תוך 2 ימי עסקים מרגע הרכישה לצורך תיאום מועד ההגעה לסניף אליו נרשמת, ואיסוף הכרטיסייה מהסניף.

דגשים:
במועדוני פמילי: הכניסה הינה עבור ילדים ומבוגרים כאחד. לא תקף לסניף קריית אונו. כניסות בסופי שבוע יתאפשרו במועדוני הפמילי, למעט חודשים יוני עד ספטמבר כולל.
במועדוני פרימיום: הכניסה היא מגיל 18 ומעלה. תקף למימוש בכל ימות השבוע. הכרטיסייה אינה בתוקף למי שהתעניין או היה מנוי בשלושה חודשים האחרונים שקדמו לרכישה של הכרטיסייה. השימוש בכרטיסייה יעשה רק בסניף אליו נרשם הלקוח לראשונה (לא ניתן להמיר לסניפים שונים). לא יתאפשר החזר כספי בגין אי-ניצול הכרטיסייה. הכרטיסיות אינן ניתנות לביטול/העברה/הקפאה. כל ניקוב בכרטיסייה מעניק כניסה חד פעמית, לאדם, למתקני המועדון. בכפוף לתקנון הולמס פלייס. התמונה להמחשה בלבד. החברה ו-istudent רשאיות להפסיק את המבצע בכל עת. ט.ל.ח.
הטבות נוספות שיכולות לעניין אותך
429 שח לזוג

לילה בצימר ב-429 שח לזוג באמצע השבוע
339 ₪ בלבד

מסלול פרימיום ל-12 חודשים ב-339 שח לחודש
2199 שח

סגווי מיני - Ninebot by Segway miniPRO ב – 2199 ש"ח בלבד כולל משלוח