דף הבית > מבצעים חמים > מבצעים חמים בקידום > קורס אמי"ר/ם בקידום ב-1,350 ₪ בלבד!
1,350 ₪ בלבד
00:00:00
שלח פרטים

קורס אמי"ר/ם בקידום ב-1,350 ₪ בלבד!

קורס אמי"ר/ם במחיר מיוחד לחברי istudent – רק ב-1,350 ₪.


למה דווקא אמי"ר/ם?

מוכרות המבחן:

מבחן האמי"ר/ם הוא מבחן מוכר עבור מרבית הסטודנטים שלמדו לבחינה הפסיכומטרית. גם עבור אנשים שלא עשו את הבחינה הפסיכומטרית, מדובר במבחן שיחסית קל ללמוד אליו כיוון שיש מעט סוגים של שאלות, והן כולן נשענות על מספר יכולות ספציפיות.

זמן:

בניגוד לקורסי האנגלית באוניברסיטה אשר מתפרשים על פני סמסטרים רבים, קורס האמי"ר/ם הוא קורס ממוקד בן 7 מפגשים בלבד. הקורסים לרוב מתקיימים בשעות הערב ובמיקומים נוחים לסטודנטים: בתוך מוסד הלימודים או בסמוך אליו.

עלות הקורס:

עבור מרבית התלמידים, עלות קורס האמי"ר/ם (יחד עם עלות הרישום לבחינה) זולה משמעותית מעלות הקורסים באוניברסיטה, שעשויה להגיע לאלפי שקלים.

עומס:

אם טרם התחלתם את שנת הלימודים הראשונה שלכם, כדאי שתדעו שלרוב מערכת השעות באקדמיה הינה גדושה ומלחיצה. הוספת קורסים נוספים עלולה ליצור עומס מיותר ולפגוע בביצועים שלכם בשאר הקורסים של תכנית הלימודים.


למה דווקא בקידום?

קורס ההכנה לבחינת האמי"ר/ם מתפרש על פני 7 מפגשים, ומתנהל במספר צירים מרכזיים –

שיעורים:

מטרתם להכיר לתלמידים את כל סוגי השאלות הקיימות בבחינה, וללמד אותם את המיומנויות הנדרשות מהם כדי לפתור אותן.

סדנאות: מטרתן לעטוף את לימוד סוגי השאלות בכלים שיכולים לסייע להם בהתמודדות עם אנגלית של מבחן האמי"ר ואנגלית בכלל. בין הסדנאות תוכלו למצוא סדנת קריאה נכונה יותר, סדנת הגייה של מילים ועוד.

תרגולים:
חזרות על החומר הנלמד בשיעורים ותרגולים של היבטים נוספים של המבחן, כמו עמידה בזמני פתרון קצרים.

סימולציות בחינה:

פתרון של פרקי בחינה מלאים בכיתה, על מנת להכין את התלמידים בצורה הטובה ביותר להתמודדות עם המבחן.


בלחיצה על ״שלח פרטים״, ניתן להשאיר פרטים ונציגי קידום יחזרו אליך בהקדם. ללא כפל מבצעים והנחות. קידום ו-istudent רשאיות לקצר או להאריך את המבצע על פי שיקול דעתן הבלעדי. התמונה להמחשה בלבד. ט.ל.ח.
הטבות נוספות שיכולות לעניין אותך