דף הבית > מבצעים חמים > מבצעים חמים בחנן בן ארי > 1.4.20 - חנן בן ארי בהיכל התרבות ב - 109 שח לכרטיס בלבד
109 שח בלבד
00:00:00
לרכישה

1.4.20 - חנן בן ארי בהיכל התרבות ב - 109 שח לכרטיס בלבד

חברי istudent נהנים מכרטיס להופעה של חנן בן ארי בהיכל התרבות ב - 109 שח לכרטיס בלבד!

ההופעה תתקיים ביום רביעי ה - 1.4.20 בהיכל התרבות ת"א . תחילת המופע בשעה 21:00. אזור ישיבה יציע. ההושבה מבוצע ע"י ההפקה.

חמש שנים שקורה כאן משהו אחר, מסקרן ומרגש. חנן בן ארי, יוצר וזמר שכותב טקסטים מופתיים עליהם מלביש לחנים מעוררי השראה ופותחי לב ואוזן שגורמים לקהל עצום ומגוון להגיע להופעותיו הבלתי נשכחות. ההופעות של חנן בן ארי הפכו למופע LIVE במלוא מובן המילה – האנרגיה, הביצועים, הספונטאניות והכבוד הגדול לקהל יצרו חוויה יוצאת דופן ולא בכדי כל הופעותיו מלאות עד אפס מקום מרגע פתיחת מכירת הכרטיסים.
לבן ארי חשוב להשקיע בקהל החם שלו ולבחור בעבורו אולמות ואתרים נוחים ומכבדים כדי שייהנו מהחוויה הכוללת של לפני ואחרי המופע ועל כן פתח שבוע ימים רצוף בזאפה תל אביב והקדיש לקהל מופע במרחק נגיעה, ולאחר מכן המשיך לסיבוב היכלים ברחבי הארץ בכדי לאפשר לכולם נגישות להופעותיו. ב 1 באפריל יחזור בן ארי להיכל התרבות בתל אביב יחד עם הלהקה המהפנטת שלו ואינסוף השירים המהדהדים בלב ובנשמה - "ממך עד אליי", "אמא אם הייתי", "ויקיפדיה", "תותים", "מה אתה רוצה ממני" , "אלוף העולם" , "דור", "שמש", "אם תרצי" ועוד...

איך נהנים מההטבה? יש ללחוץ על "לרכישה" ולרכוש את הכרטיס במחיר המיוחד לחברי istudent. מיד לאחר הרכישה, יישלחו אליך מייל ו-SMS עם קוד/י קופון. יש להציג את הודעת המייל או ה-SMS ולאמת את שמך המלא במעמד קבלת הכרטיסים בקופות ביום האירוע.
קבלת הכרטיסים תתבצע ביום המופע. התמונה להמחשה בלבד.

החברה ו-istudent רשאיות להפסיק את המבצע בכל עת. ט.ל.ח.
הטבות נוספות שיכולות לעניין אותך