דף הבית > מבצעים חמים > מבצעים חמים בקינג ג'ורג' > כרטיס חבר מועדון + מנה ראשונה במתנה!
מתנת הצטרפות
16 ימים
מימוש הטבה

כרטיס חבר מועדון + מנה ראשונה במתנה!

חברי istudent מתפנקים במתנת הצטרפות שווה במיוחד ברשת מסעדות קינג ג'ורג': כרטיס חבר מועדון במתנה + מנה ראשונה לבחירה במתנה! (שווי ההטבה: 70 ₪).

איך נהנים מההטבה? 1. לחצו על "מימוש הטבה" והעתיקו את הקוד המופיע על המסך. 2. הורידו את אפליקציית קינג ג'ורג' מחנות האפליקציות. 3. באפליקציית קינג ג'ורג' לחצו על "פרופיל אישי", ולאחר מכן על "חבר מועדון חדש". הזינו את הפרטים המבוקשים ואת הקוד שקיבלתם בחלונית "קוד הצטרפות". מזל טוב! אתם החברים החדשים של המלך וגם קיבלתם מנה ראשונה במתנה, הטבות רבות של רשת קינג ג'ורג', וכמובן הטבות בלעדיות לחברי istudent.

*שימו לב: כבר חברי מועדון בקינג ג'ורג'? מעולה! רוצים להמשיך וליהנות משלל ההטבות הצבורות בכרטיסכם הקודם? היכנסו לאזור האישי באפליקציית קינג ג'ורג', לחצו על "צור קשר", מלאו את פרטיכם, ובחלונית "תוכן הפנייה" כתבו: "תייגו אותי כחבר istudent". זהו! עכשיו אתם מתוייגים כחברי istudent וגם תוכלו לקבל את ההטבות שהיו צבורות בכרטיסכם הקודם.

תקף למימוש בישיבה במסעדה בלבד. ללא כפל הטבות. ניתן לממש הטבה אחת בלבד בכל ארוחה. ההטבה תקפה לחברי istudent אשר הורידו את אפליקציית קינג ג'ורג' והצטרפו למועדון הלקוחות באמצעות קוד הקופון. החברה ו/או istudent שומרות לעצמן את הזכות להפסיק את המבצע בכל עת. ט.ל.ח.

הטבות נוספות שיכולות לעניין אותך
רשימת בתי עסק

צפייה ברשימת בתי הקפה והמסעדות
10% הנחה

10% הנחה, fuzetea מתנה, ועוד!
74 שח בלבד

ארוחת מילנסה דה קארנה + בקבוק fuzetea ב-74 שח בלבד